Zarządzanie stronami WWW

Sprog Romana Zygmunt

We współpracy z firmą Performer tworzę strony internetowe. Odpowiadam za ich funkcjonalność i zgodność ze standardami Internetu oraz zawartość merytoryczną. Gdy klient nie wie, czym ma ciekawie zapełnić swoją stronę WWW, doradzam, proponuję i piszę za niego lub redaguję jego treści. Sama zdobywam informacje lub opieram się na propozycjach zleceniodawcy.

Dbam o poprawną edycję treści na stronie, ich logiczny układ oraz olinkowanie. Dobieram również fotografie do zilustrowania tekstów.

Dzięki systemowi CMS Performer , w oparciu o który tworzymy strony WWW, witryny szybciej i skuteczniej się pozycjonują w wyszukiwarkach, natomiast mój wkład pracy w opracowanie treści znacznie podnosi skuteczność samego CMS-a. (Więcej o pozycjonowaniu stron WWW ). Polecam usługi związane z wypozycjonowaniem strony.

Na bieżąco monitoruję pozycję strony w wynikach wyszukiwania i reaguję na zmiany, proponując kolejne treści. Zasady te dotyczą również stron obcojęzycznych: mogę zarządzać stroną w języku duńskim, niemieckim i angielskim.

By prowadzić ciekawą stronę internetową, wcale nie trzeba poświęcać na to wielu godzin dziennie. Możesz to zlecić nam: gwarancja ciekawych treści, aktualności i konkurencyjnej jakości. Zawsze na czas.

Przykłady stron zarządzanych przeze mnie:

Ostatnie realizacje: