Pisanie tekstów, copywriting

Sprog Romana Zygmunt

Zawodowo zajmuję się pisaniem (copywriting) i pracą z tekstem. Przyjmuję zlecenia na teksty o różnej tematyce i objętości. Piszę zarówno artykuły prasowe , jak i teksty dla celów komercyjnych .
Tworzę treści stron internetowych poświęconych różnorodnym zagadnieniom i branżom, opracowuję treści materiałów promocyjnych i reklam , piszę teksty sponsorowane , opracowuję zawartość firmowych newsletterów , pracuję jako copywriter .

Strony WWW

Wyręczam wielu właścicieli stron internetowych w pisaniu o sobie lub ich produktach. Wystarczy, że podasz mi kilka podstawowych informacji oraz jaki cel chcesz osiągnąć danym tekstem, a otrzymasz gotowy produkt: profesjonalnie stworzony, uwzględniający Twoje potrzeby i budujący określony wizerunek.

Większe publikacje - książki

Mogę tworzyć pojedyncze teksty, jak i zająć się większymi projektami, np. publikacją broszur, książek, gazet, cyklicznych publikacji i wydawnictw (np. literatura korporacyjna). Zdobyte w tej dziedzinie doświadczenie pozwala mi na koordynację całego procesu – od stworzenia treści, przez ich redakcję, korektę oraz skład, edycję i druk.

Gwarantuję dobry warsztat językowy i dziennikarski, wysoką jakość, terminowość oraz dyskrecję.

 

Przykłady moich działań w tej dziedzinie:

  • koncept2m.pl – wszystkie treści mojego autorstwa,
  • www.pl-protech.com - pełna zawartośc serwisu, z wyjątkiem opisów produktów,
  • drzwi.gdserwis.pl - pełna zawartość serwisu, opracowanie całego układu,
  • www.nwnieruchomosci.pl - wszystkie treści powstałe na bazie materiałów i rozmów z pracownikami mojego autorstwa (z wyjątkiem bieżących aktualności), współpraca jako project manager przy realizacji całej strony (2013 r.)
  • www.optykgollus.pl – wszystkie treści mojego autorstwa, zawartość merytoryczna konsultowana z przedstawicielami Optyk Gollus,
  • www.drewkom.com - układ całej strony, treści, bieżąca obsługa
  • liczne teksty dla miesięcznika "Press" oraz wiadomości do branżowego serwisu "Presserwis", publikowane m.in. w serwisie www.press.pl (w latach 2002-2007).

Ostatnie realizacje: