Gdy nie masz czasu zająć się swoją stroną…

Sprog Romana Zygmunt

Należysz do licznego grona przedsiębiorców, którym zależy na dobrej jakości strony internetowej, ale kompletnie nie mają czasu lub głowy do tego, by się nią zająć? Wiesz, że przydałby się nowy tekst, uaktualnienie oferty lub kilka ważnych informacji na tematy ważne dla Twoich odbiorców?

Znajdzie się na to prosta i skuteczna rada - kontakt ze mną. 

Bez względu na to, jaką masz stronę WWW, jaki panel administracyjny do zarządzania jej treścią (lub gdy nie masz go wcale), mogę zadbać o jej aktualizację:

  • pisanie przydatnych tekstów,
  • dostarczanie ważnych informacji,
  • dodawanie ciekawostek,
  • zmianę informacji firmowych na Twoje życzenie.  

Zawsze piszę teksty w porozumieniu z Tobą, opierając się na Twojej wiedzy fachowej lub konsultując swoją wiedzę pozyskaną w zakresie Twojej branży z Tobą. W przystępny i ciekawy sposób Twoją wiedzę przekażę Twoim czytelnikom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że z zainteresowaniem będą zaglądali na Twoją stronę WWW.

Uczciwość

Internet często jawi się niczym jedna wielka kopia tego, co mają inni. Zlecając mi napisanie tekstów, zyskujesz pewność, że nie dokonam przedruków, nie złamię prawa autorskiego. Piszę i tworzę teksty, nie przepisuję ich z innych stron internetowych. Ponadto podsunę Tobie pomysły na kolejne zagadnienia lub ciekawą prezentację tematu czy wzbogacę tekst ilustracją (z banku zdjęć lub własnych zasobów).

Skorzystanie z mojej pomocy ma jeszcze jedną zaletę: wszystko możemy omówić przez telefon lub mailowo. Nie potrzebujesz czasu na spotkania, wdrażania. Podajesz temat lub hasło, a potem jedynie akceptujesz jego pisemną realizację. 

Moje wszystkie treści dostarczane na potrzeby stron internetowych uwzględniają potrzeby jej pozycjonowania.

Przykłady tekstów pisanych przeze mnie:

Ostatnie realizacje: